> Natjecanja
Natjecanje Klokan bez granica

U našoj je školi 16. ožujka 2023. održano matematičko natjecanje "Klokan bez granica" u kojem je sudjelovao 31 učenik naše škole od 3. - 8. razreda. Nadajmo se da su zadatci učenicima bili zabavni i zanimljivi te im poželimo dobre rezultate!

Natjecanje Djevojčice u STEMu

8. ožujka 2023. u našoj i još 120 škola u Hrvatskoj održano je online natjecanje Djevojčice u STEMu. Ekipa naše škole u sastavu Helena Zamečnik (8.a), Anja Zec (8.a), Filipa Gudelj (7.b) i Sara Vezmarović (7.b) rješavala je zadatke iz kemije, biologije, matematike i fizike, a iščekujemo rezultate. Bravo i hvala našim natjecateljicama!

Županijsko natjecanje - Engleski jezik

Na Županijskom natjecanju iz engleskog jezika, koje se održalo 28. veljače 2023. u OŠ Višnjevac, uz još 32 natjecatelja sudjelovali su i naši učenici 7.b odjela: Juraj i Filipa Gudelj, s mentoricom Marinom Matijević. Ovo je bila prva godina u kojoj su uz osme razrede na natjecanju imali prilike sudjelovati i učenici sedmih razreda, što nam je jako drago! Konkurencija je bila jaka, a ispit zahtjevan. Unatoč tome, naši natjecatelji su ostvarili odlične rezultate: Juraj je ostvario 51, a Filipa 44 boda od ukupnih 60. Čestitamo im i želimo im još više uspjeha nagodinu, kada će se natjecati kao osmaši!

Osnovna škola Vladimira Becića Osijek / Vijenac Augusta Cesarca 36, HR-31000 Osijek / www.os-vbecica-os.skole.hr / os-vb@os-vbecica-os.skole.hr